Osiągnięcia zawodników Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław w 2018 roku
1. 20.01.2018r. – Jarnołtówek, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego
Kategoria 9-8 kyu dziewcząt, konkurencja kihon i kata
I m. Marta Waszczyńska CKT Wrocław
II m. Joanna Waszczyńska CKT Wrocław
III m. Laura Bukała CKT Wrocław
Kategoria 6 kyu, grupa mieszana, konkurencja kata
I m. Tymoteusz Gaura CKT Wrocław
II m. Hanna Ulatowska CKT Wrocław
III m. Jacek Gaura CKT Wrocław
III m. Jakub Ulatowski CKT Wrocław
Kategoria 5-4 kyu, grupa mieszana, konkurencja kata
I m. Matylda Góra CKT Wrocław
II m. Jolanta Waszczyńska CKT Wrocław
III m. Grzegorz Opczyński CKT Wrocław
2. 03.03.2018r. – Kraków, III Ogólnopolski Turniej o Puchar Krakowa.
Udział wzięła: Kaja Zygmunt, sędziował zawody sensei Arkadiusz Bukała.
3. 10.03.2018r. – Wrocław, XI Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym
„Wratislavia Cup 2018”.
kategoria 8-9 lat, 9-8 kyu dziewcząt, konkurencja kata,
II m. Marta Waszczyńska CKT Wrocław
kategoria 8-9 lat, 6-4 kyu dziewcząt, konkurencja kata,
II m. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
III m. Dominika Ziętek CKT Wrocław
kategoria 12-13 lat, 7 kyu dziewcząt, konkurencja kata,
I m. Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
kategoria senior kobiet, konkurencja kata
I m. Jolanta Waszczyńska CKT Wrocław
kategoria senior mężczyzn, konkurencja kata
III m. Jacek Cząstkiewicz CKT Wrocław
Udział wzięli: Jakub Matuszewski, Zuzanna Kosztowniak,Michał Ziętek, Zofia Nowicka, Marcin Kaczmarek, Hanna Ulatowska, Jakub Ulatowski, sędziował zawody sensei Arkadiusz Bukała.
4. 14.04.2018r. – Oleśnica, VI Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar
Burmistrza Oleśnicy.
konkurencja kata, kategoria do 8-9 lat chłopców 5-4 kyu
III m. Maciej Bohr CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria do 8-9 lat dziewcząt 5-4 kyu
III m. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria do 12-13 lat dziewcząt 7 kyu
III m. Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
kategoria senior kobiet, konkurencja kata
II m. Jolanta Waszczyńska CKT Wrocław
kategoria senior kobiet, konkurencja kumite
I m. Jolanta Waszczyńska CKT Wrocław
Udział wzięli: Igor Burczyk, Marcin Kaczmarek, Tytus Kotwicki, Szymon Ferenc,Marta Waszczyńska, Jakub Matuszewski, Piotr Cząstkiewicz.
5. 06.05.2018r. – Głuchołazy, XII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego
w Karate Tradycyjnym.
Kategoria 8-9 lat dziewcząt (6-4 kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Matylda Góra CKT Wrocław
II miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław
Kategoria 12-13 lat dziewcząt (7-6 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
Kategoria SENIOR grupa mieszana (8-6 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Marta Cząstkiewicz CKT Wrocław
III miejsce Jacek Cząstkiewicz CKT Wrocław
Ponadto w zawodach startowali: Maciej Szostak, Igor Szostak, Piotr Cząstkiewicz, Maja Krzemień, Jakub Matuszewski.
6. 19.05.2018r. – Wrocław, Turniej Karate Tradycyjnego przy XI edycji Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży
W kategorii 8-9 lat chłopców, 9-7 kyu, konkurencja kata:
2 m. Piotr Cząstkiewicz CKTW
W kategorii 8-9 lat grupa mieszana, 6-4 kyu, konkurencja kata:
1 m. Kaja Zygmunt CKTW
2 m. Maciej Bohr CKTW
3 m. Oliwier Jasiński CKTW
W kategorii 10-11 lat dziewcząt, 6-4 kyu, konkurencja kata:
2 m. Matylda Góra CKTW
W kategorii 12-13 lat grupa mieszana, 9-7 kyu, konkurencja kata:
1 m. Barbara Cząstkiewicz CKTW
W kategorii 12-13 lat chłopców, 6-4 kyu, konkurencja kata:
3 m. Szymon Ferenc CKTW
W turnieju startowali również: Marta Waszczyńska, Zofia Nowicka, Aleksander Różycki. W grupie przedszkolnej w pokazie brali udział również: Laura Bukał i Sasza Pieczewski.
7. 16.06.2018r. – Wrocław, Turniej Karate Tradycyjnego z okazji X-lecia DOZKT
W kategorii 8-9 lat chłopców, 9-7 kyu
2 m. Piotr Cząstkiewicz CKTW
W kategorii 8-9 lat grupa mieszana, 6-4 kyu
3 m. Kaja Zygmunt CKTW
W kategorii 12-13 lat grupa mieszana, 9-7 kyu
1 m. Barbara Cząstkiewicz CKTW
8. 29.06.2018r. – Pogorzelica, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego
Kategoria 8-9 lat grupa mieszana (8-7 kyu), konkurencja kata:
Im. Jakub Matuszewski (CKT Wrocław)
IIm. Marta Waszczyńska (CKT Wrocław)
Kategoria 8-9 lat dziewcząt (6-1 kyu), konkurencja kata:
Im. Kaja Zygmunt (CKT Wrocław)
IIIm. Hanna Ulatowska (CKT Wrocław)
Kategoria 8-9 lat chłopców (6-1 kyu), konkurencja kata:
Im. Maciej Bohr (CKT Wrocław)
Kategoria 10-11 lat chłopców (9-7 kyu), konkurencja kata:
IIIm. Miłosz Borowik (CKT Wrocław)
Kategoria 10-11 lat dziewcząt (6-1 kyu), konkurencja kata:
Im. Matylda Góra (CKT Wrocław)
IIIm. Weronika Ferenc (CKT Wrocław)
Kategoria 10-11 lat chłopców (6-1 kyu), konkurencja kata:
Grupa A
Im. Marcin Kaczmarek (CKT Wrocław)
IIIm. Jakub Ulatowski (CKT Wrocław)
Grupa B
IIIm. Tomasz Osumek (CKT Wrocław) i Tytus Kotwicki (CKT Wrocław)
Kategoria 12-15 lat chłopców (6-4 kyu), konkurencja kata:
IIm. Miłosz Gryboś (CKT Wrocław)
IIIm. Szymon Ferenc (CKT Wrocław)
Kategoria Senior, grupa mieszana, konkurencja kata:
Im. Jolanta Waszczyńska (CKT Wrocław)
IIm. Anna Ulatowska (CKT Wrocław)
IIIm. Aleksander Ferenc (CKT Wrocław)
9. 07.10.2018r. – Wołczyn, I edycja Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego
Kategoria wiekowa do 7 lat chłopców, 9-7 kyu w konkurencji KATA
W kategorii 8-9 lat dziewcząt, 6-4 kyu
1 m. Kaja Zygmunt CKTW
W kategorii 10-11 lat dziewcząt, 6-4 kyu
2 m. Matylda Góra CKTW
W kategorii 14-15 lat chłopców, 9-7 kyu
2 m. Sergiusz Pieczewski CKTW
10. 13.10.2018r. – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego
XI edycja „ Pucharu Mistrza 2018”
W kategorii 8-9 lat dziewcząt, 5-4 kyu
II m. Kaja Zygmunt CKTW
W kategorii 14-15 lat chłopców, 7 kyu
I m. i Puchar Mistrza zdobył Sergiusz Pieczewski CKTW
Startowali: Barbara Cząstkiewicz, Aleksandra Kolenda, Piotr Cząstkiewicz, Marta Waszczyńska, Jakub Matuszewskii i Szymon Ferenc.
11. 10.11.2018r. – Wrocław, IX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate
Tradycyjnym
KATA CHŁOPCÓW 7-11 LAT (2011-2007) 9 KYU
2. Stanisław Gaura CKT Wrocław
KATA CŁOPCÓW DO 7 (2011 I WCZEŚNIEJ) 7 KYU
3. Krzysztof Kolenda CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT (2010-2009) 7 KYU
3. Jakub Matuszewski CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW 7-9 LAT (2011-2009) 6 KYU
3. Oliwier Jaiński CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT 8-11 LAT (2010-2007) 5-4 KYU
2. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT (2010-2009) 4-5 KYU
3. Maciej Bohr CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT 10-13 LAT (2008-2005) 6 KYU
3. Aleksandra Kolenda CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT (2008-2007) 6 KYU
2. Marcin Kaczmarek CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT 12-15 (2006-2003) LAT 8-7 KYU
3. Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW MŁODZIK-SENIOR 8 KYU
2. Sergiusz Pieczewski CKT Wrocław
Startowali: Weronika Ferenc, Szymon Ferenc, Piotr Cząstkiewicz, Jakub Ulatowski, Hanna Ulatowska oraz w pokazie dla najmłodszych zawodników: Zuzanna Bojęś, Aleksandra Liptak, Karol Kuriata, Igor Urbaniak, Milan Parcheniak, Michał Kowalski, Maja Kowalska, Alicja Samol, Laura Bukała, Andrzej Zielonka, Sasza Pieczewski.
12. 01.12.2018r. – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar
Burmistrza Kluczborka, II edycja Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
W kategorii 8-9 lat dziewcząt, 6-1 kyu, konkurencja kata:
2 m. Kaja Zygmunt CKTW
W kategorii 10-11 lat dziewcząt, 6-1 kyu, konkurencja kata:
2 m. Matylda Góra CKTW
13. 08.12.2018r. – Głuchołazy, Finał Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego,
XXII Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym
Kategoria 7 lat i młodsi grupa mieszana (7-6 kyu), konkurencja kata:
II miejsce Krzysztof Kolenda CKT Wrocław
Kategoria 8-9 lat dziewcząt (6-4 kyu), konkurencja kata:
II miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław
Startowali: Aleksandra Kolenda, Sergiusz Pieczewski
14. 20.12.2018r. – Wrocław, XI Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
Kategoria do 6 lat chłopców, 9 kyu:
Im. Aleksander Mularczyk CKT Wrocław
IIm. Joanna Waszczyńska CKT Wrocław
IIIm. Sasza Pieczewski CKT Wrocław
IIIm. Milan Parcheniak CKT Wrocław
Kategoria do 7 lat dziewcząt, 9 kyu:
Im. Aleksandra Kusztan CKT Wrocław
IIm. Alicja Samol CKT Wrocław
IIIm. Aleksandra Liptak CKT Wrocław
IIIm. Zuzanna Bojęś CKT Wrocław
IVm. Maja Kowalska CKT Wrocław
Kategoria 7 lat chłopców, 9 kyu:
Im. Igor Urbaniak CKT Wrocław
IIm. Karol Kuriata CKT Wrocław
IIIm. Antoni Tompalski CKT Wrocław
IIIm. Mikołaj Mularczyk CKT Wrocław
Kategoria 8-10 lat chłopców, 9 kyu:
Im. Stanisław Gaura CKT Wrocław
IIm. Jakub Rak CKT Wrocław
IIIm. Michał Kowalski CKT Wrocław
IIIm. Jan Pawelec CKT Wrocław
Kategoria do 8 lat grupa mieszana, 8-7 kyu:
Im. Krzysztof Kolenda CKT Wrocław
IIm. Zosia Nowicka CKT Wrocław
IIIm. Piotr Cząstkiewicz CKT Wrocław
IIIm. Marta Waszczyńska CKT Wrocław
Kategoria 9-11 lat grupa mieszana, 6 kyu:
Im. Jakub Ulatowski CKT Wrocław
IIm. Oliwier Jasiński CKT Wrocław
IIIm. Marcin Kaczmarek CKT Wrocław
IIIm. Hanna Ulatowska CKT Wrocław
IVm. Maja Krzemień CKT Wrocław
Vm. Jacek Gaura CKT Wrocław
Kategoria 9-11 lat grupa mieszana, 5-4 kyu:
Im. Maja Majchrzak Kobu Wrocław
IIm. Matylda Góra CKT Wrocław
IIIm. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
IIIm. Maciej Bohr CKT Wrocław
IVm. Tytus Kotwicki CKT Wrocław
Kategoria młodzik 11-15 lat grupa mieszana, 8-6 kyu:
Im. Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
IIm. Sergiusz Pieczewski CKT Wrocław
IIIm. Aleksandra Kolenda CKT Wrocław
Dodatkowo Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław brał udział w wielu szkoleniach, seminariach oraz różnych wydarzeniach:
1. 11-12.01.2018r. – Wrocław, przeprowadzenie egzaminów uczniowskich zawodników CKTW.
2. 13-20.01.2018r. – Jarnołtówek, Zimowy obóz karate tradycyjnego.
3. 16-18.02.2018r. – Dojo Stara Wieś, Zimowe Gasshuku 2018. Udział: Arkadiusz Bukała.
4. 16-18.03.2018r. – Dojo Stara Wieś, Wiosenny Kurs Sędziowski. Udział wziął Arkadiusz Bukała.
5. 24.03.2018r. – Wrocław, zgrupowanie szkoleniowe Dolnośląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego, w którym brali udział zawodnicy CKTW.
6. 20-22.04.2018r. – Gierałtów, Rekreacyjny weekend karate dzieci i rodziców.
7. 28.04.2018r. – Chocianów, zgrupowanie szkoleniowe Dolnośląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego, w którym brali udział zawodnicy CKTW.
8. 11-13.05.2018r. – Dojo Stara Wieś, Międzynarodowe seminarium karate tradycyjnego z Sensei Eduardo Salas 9 Dan (Peru). Udział wziął Arkadiusz Bukała.
9. 26.05.2018r. – Wrocław, Pokaz karate tradycyjnego wykonany przez zawodników CKTW przy okazji Pikniku Japońskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej 21 we Wrocławiu.
10. 01-02.06.2018r. – Gdańsk, międzynarodowe szkolenie sędziowskie przed VIII Pucharem Europy w Karate Tradycyjnym- udział Arkadiusz Bukała.
11. 09.06.2018r. – Wrocław, Pokaz karate tradycyjnego wykonany przez zawodników CKTW przy okazji Pikniku Rodzinnego w Przedszkolu nr 58 we Wrocławiu. Udział wzięli: Jakub Ulatowski, Hanna Ulatowska, Kaja Zygmunt, Maciej Bohr, Laura Bukała oraz dzieci z Przedszkola nr 58.
12. 19-20.06.2018r. – Wrocław, przeprowadzenie egzaminów uczniowskich zawodników CKTW.
13. 04.07- 30.08.2018r. – Wrocław, Prowadzenie wakacyjnych zajęć karate.
14. 15-19.08.2018r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego WTKF
„Letnie Gasshuku 2018”. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała.
15. 01-30.09.2018r. – Wrocław, Zapisy na zajęcia karate w roku szkolnym 2018/2019.
16. 14-16.12.2018r. – Stara Wieś, Kurs Mistrzowski. Udział wziął Arkadiusz Bukała.
17. 19-20.12.2018r. – Wrocław, przeprowadzenie egzaminów na stopnie uczniowskie zawodników CKTW.
18. 21.12.2018r. – Wrocław, spotkanie integracyjne zawodników i sympatyków CKTW.