Osiągnięcia zawodników Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław w 2017 roku
1. 24.02.2017r. – Nowa Ruda, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego
Turniej Karate Tradycyjnego – konkurencja KATA
Kategoria 7-9 lat dziewcząt 9-6 kyu:
Im. Matylda Góra CKTW Wrocław
IIm. Kaja Zygmunt CKTW Wrocław
IIIm. Dominika Ziętek CKTW Wrocław, Maja Mruk CKTW Wrocław
Kategoria 7-9 lat chłopców 7-6 kyu:
Im. Michał Ziętek CKTW Wrocław
IIm. Marcin Kaczmarek CKTW Wrocław
IIIm. Tytus Kotwicki CKTW Wrocław, Maciej Wiewióra CKTW Wrocław
Kategoria 11-12 lat chłopców 7-5 kyu:
Im. Miłosz Gryboś CKTW Wrocław
IIm. Maciej Foks CKTW Wrocław
IIIm. Maciej Żmijewski CKTW Wrocław, Marcel Muszyński CKTW Wrocław
Kategoria 12-17 lat grupa mieszana 5-4 kyu:
Im. Julia Musiał CKTW Wrocław
IIm. Natalia Miklas CKTW Wrocław
IIIm. Grzegorz Opczyński CKTW Wrocław
Kategoria senior lat 9-3 kyu:
Im. Wiktor Bąk CKTW Wrocław
IIm. Karol Wiewióra CKTW Wrocław
IIIm. Agnieszka Kaczmarek CKTW Wrocław
2. 11.03.2017r. – Wrocław, X Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym
„Wratislavia Cup 2017”.
kategoria do 7 lat, 9 kyu chłopcy, konkurencja kata,
II m. Jakub Matuszewski CKT Wrocław
III m. Igor Szostak CKT Wrocław
kategoria 8-9 lat, 9 kyu chłopcy, konkurencja kata,
III m. Igor Burczyk CKT Wrocław
kategoria 10-11 lat 6 kyu dziewczęta, konkurencja kata,
I m. Matylda Góra CKT Wrocław
Udział wzięli: Dominika Ziętek, Kaja Zygmunt, Michał Ziętek, Tytus Kotwicki i Maciej Wiewióra.
3. 02.04.2017r. – Zielona Góra, V Ogólnopolskim Turnieju Sztuk Walk o Puchar
Prezydenta Miasta Zielonej Góry.
kategoria 10-11 lat, 7-6 kyu, konkurencji kata,
I miejsce Matylda Góra CKT Wrocław
konkurencji kata, kategoria 12-13 lat , 7-6 kyu.
I miejsce Jakub Świerzko CKT Wrocłw
4. 22.04.2017r. – Oleśnica, V Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar
Burmistrza Oleśnicy.
konkurencja kata, kategoria do 7 lat, 9-8 kyu
IIIm. Zofia Nowicka CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria do 7 lat, 9-8 kyu
Im. Jakub Matuszewski CKT Wrocław
IIm. Igor Szostak CKT Wrocław
IIIm. Maciej Bisek CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria 8-9 lat, 6 kyu
IIIm. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
IIIm. Dominika Ziętek CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria 8-9 lat, 6 kyu
IIIm. Michał Ziętek CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria 10-11 lat, 7 kyu
IIIm. Marcin Kaczmarek CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria 10-11 lat, 6 kyu
IIIm. Matylda Góra CKT Wrocław
konkurencja kata, kategoria senior, 8-6 kyu
IIIm. Karol Wiewióra CKT Wrocław
konkurencja kumite, kategoria senior, 6-1 kyu
IIIm. Rami Ibadi CKT Wrocław
konkurencja kata drużynowe, kategoria do10 lat
IIIm. Michał Ziętek, Dominika Ziętek, Kaja Zygmunt.
Udział wzięli: Maciej Szostak, Jakub Ulatowski, Hanna Ulatowska, Miłosz Gryboś, Julia Musiał, Jakub Świerzko.
5. 06.05.2017r. – Głuchołazy, XI Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego
w Karate Tradycyjnym.
Kategoria 7 lat i młodsi (9 kyu), konkurencja kata
1 m. Jakub Matuszewski CKT Wrocław
Kategoria 8-9 lat (7-6 kyu), konkurencja kata
III m. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
Kategoria 10-13 lat (6 kyu), konkurencja kata
I m. Matylda Góra CKT Wrocław
Kategoria senior (9-7 kyu), konkurencja kata
II m. Karol Wiewióra CKT Wrocław
Udział wzięli: Zofia Nowicka, Maja Mruk, Maja Krzemień i Macij Wiewióra.
6. 03.06.2017r. – Łódź, XVII Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym
Udział wzięli: Matylda Góra, Kaja Zygmunt, Jakub Matuszewski.
7. 04.07.2017r. – Kołobrzeg, Turniej obozowy XVIII Letniego Obozu Karate
„Kołobrzeg 2017”
Konkurencja Fuku-go
Katrgoria wiekowa 8-9 lat, 6 kyu, chłopców
Im. Maciej Bohr CKTW
IIm. Maciej Boroń CKTW
IIIm. Hanna Ulatowska CKTW
IIIm. Tytus Kotwicki CKTW
Katrgoria wiekowa 10-11 lat, 7-6 kyu, grupa mieszana
Im. Matylda Góra CKTW
IIIm. Jakub Ulatowski CKTW
IIIm. Martyna Piesch CKTW
Katrgoria wiekowa 12-13 lat i senior, 7-6 kyu, grupa mieszana
IIm. Anna Ulatowska CKTW
IIIm. Marcel Muszyński CKTW
IIIm. Maciej Foks CKTW
Katrgoria wiekowa 12-13 lat, 5-4 kyu, grupa mieszana
Im. Julia Musiał CKTW
IIm. Miłosz Gryboś CKTW
IIIm., Mikołaj Bogacz CKTW
8. 14.10.2017r. – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego
X edycja „ Pucharu Mistrza 2017”
Kategoria 8-9 lat chłopców, 8 kyu w konkurencji KATA
II miejsce Kamil Zboch CKTW
Kategoria 8-9 lat dziewcząt, 6 kyu w konkurencji KATA
III miejsce Kaja Zygmunt CKTW
Kategoria młodzik 12-13 lat dziewcząt, 9-7 kyu w konkurencji KATA
II miejsce Barbara Cząstkiewicz CKTW
Kategoria junior 16-17 lat mężczyzn, 6-4 kyu w konkurencji KATA
I miejsce i puchar mistrza zdobył Grzegorz Opczyński CKTW
Startowali: Dominika Ziętek, Matylda Góra, Piotr Cząstkiewicz, Michał Ziętek, Maciej Bisek, Igor Burczyk, Jakub Matuszewski, Tytus Kotwicki i Miłosz Gryboś.
9. 14.10.2017r. – Wrocław, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym
Kategoria młodzik 12-13 lat dziewcząt, 9-7 kyu w konkurencji KATA
III miejsce Barbara Cząstkiewicz CKTW
10. 29.10.2017r. – Wołczyn, I edycja Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego
Kategoria 8-9 lat dziewcząt, 6-4 kyu w konkurencji KATA
I miejsce Kaja Zygmunt CKTW
Kategoria 10-11 lat dziewcząt, 6-4 kyu w konkurencji KATA
I miejsce Matylda Góra CKTW
Kategoria młodzik 12-13 lat dziewcząt, 9-7 kyu w konkurencji KATA
III miejsce Barbara Cząstkiewicz CKTW
Startowali: Piotr Cząstkiewicz, Tytus Kotwicki.
11. 18.11.2017r. – Wrocław, VIII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate
Tradycyjnym
KATA CŁOPCÓW 7-9 LAT (2010-2008) 6 KYU
2. Michał Ziętek CKT Wrocław
3. Maciej Bohr CKT Wrocław
3. Tytus Kotwicki CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT DO LAT 8-11 LAT (2009-2006) 8 KYU
2. Maja Mruk CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW DO LAT 7 (2010 I WCZEŚNIEJ) 7 KYU
3. Oliwier Jasiński CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT (2009-2008) 8 KYU
2. Kamil Zboch CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT (2009-2008) 6 KYU
2. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
3. Dominika Ziętek CKT Wrocław
KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT (2007-2006) 7 KYU
1. Marcin Kaczmarek CKT Wrocław
2. Tymoteusz Gaura CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT (2007-2006) 6 KYU
2. Matylda Góra CKT Wrocław
KATA DZIEWCZĄT 12 i POWYŻEJ LAT 8-7 KYU
2. Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
3. Marta Cząstkiewicz CKT Wrocław
KATA JUNIORÓW CHŁOPCÓW 16-17 LAT (2001-2000) 5-1 KYU
3. Grzegorz Opczyński CKT Wrocław
KATA SENIOR MĘŻCZYZN 18 LAT I POWYŻEJ 8-7 KYU
2. Karol Wiewióra CKT Wrocław
3. Jacek Cząstkiewicz CKT Wrocław
W punktacji generalnej, przeliczając punkty według klucza: złoty medal 3 pkt., srebrny medal 2 pkt., brązowy medal 1 pkt. w VIII Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w Karate Tradycyjnym III miejsce zajął klub Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław uzyskując 28 pkt.
Startowali:Maciej Bisek, Maja Krzemień, Igor Szostak, Maciej Szostak, Igor Burczyk,Miłosz Gryboś, Jacek Gaura, Maciej Bohr, Piotr Cząstkiewicz, Jakub Matuszewski, Jan Pawelec, Kacper Woliński, Marta Waszczyńska,Jakub Hołubowicz.
12. 25.11.2017r. – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar
Burmistrza Kluczborka, II edycja Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego.
Kategoria 8-9 lat dziewcząt, 6-4 kyu w konkurencji KATA
I miejsce Kaja Zygmunt CKTW
13. 10.12.2017r. – Głuchołazy, XXI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate
Tradycyjnym
Kategoria 8-9 lat dziewcząt (9-8 kyu)
Konkurencja kata:
II miejsce Maja Mruk CKT Wrocław
Kategoria 8-9 lat dziewcząt (7 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Maja Krzemień CKT Wrocław
Kategoria 7-9 lat dziewcząt (6 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław
Kategoria 10-11 lat dziewcząt (6 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Matylda Góra CKT Wrocław
Kategoria 12-13 lat dziewcząt (9-8 kyu)
Konkurencja kata:
II miejsce Barbara Cząstkiewicz CKT Wrocław
Kategoria senior kobiet i mężczyzn (8-7 kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Karol Wiewióra CKT Wrocław
III miejsce Marta Cząstkiewicz CKT Wrocław
III miejsce Jacek Cząstkiewicz CKT Wrocław
Kategoria senior mężczyzn (6-1 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Marcin Bohr CKT Wrocław
Startowali: Jakub Matuszewski, Maciej Bohr, Maciej Wiewióra, Piotr Cząstkiewicz.
14. 21.12.2017r. – Wrocław, X Klubowy Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym
Kategoria do 7-9 lat chłopców, 9-8 kyu:
Im. Kamil Zboch CKT Wrocław
IIm. Igor Burczyk CKT Wrocław
IIIm. Igor Szostak CKT Wrocław
IIIm. Jan Pawelec CKT Wrocław
Kategoria do 8-10 lat grupa mieszana, 7 kyu:
Im. Maja Krzemień CKT Wrocław
IIm. Marcin Kaczmarek CKT Wrocław
IIIm. Jakub Ulatowski CKT Wrocław
IIIm. Maciej Wiewióra CKT Wrocław
IVm. Hanna Ulatowska CKT Wrocław
Kategoria 8-10 lat grupa mieszana, 6 kyu:
Im. Matylda Góra CKT Wrocław
IIm. Kaja Zygmunt CKT Wrocław
IIIm. Tytus Kotwicki CKT Wrocław
IIIm. Maciej Bohr CKT Wrocław
Kategoria młodzik-senior, 8-4 kyu:
Im. Miłosz Gryboś CKT Wrocław
IIm. Marcin Bohr CKT Wrocław
IIIm. Maciej Szostak CKT Wrocław
IIIm. Karol Wiewióra CKT Wrocław
Dodatkowo Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław brał udział w wielu szkoleniach, seminariach oraz różnych wydarzeniach:
1. 18-25.02.2017r. – Nowa Ruda, Zimowy obóz karate tradycyjnego.
2. 17-19.03.2017r. – Stara Wieś, Kurs sędziowski. Udział wziął: Arkadiusz Bukała.
3. 25.03.2017r. – Kluczbork, Regionalny Kurs Mistrzowski z sensei Włodzimierzem
Kwiecińskim 8 dan. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała.
4. 28-30.04.2017r. – Zieleniec, Szkoleniowy weekend karate tradycyjnego. Udział wzięli:
Arkadiusz Bukała, Beata Karczewska -Góra, Matylda Góra, Anna Ulatowska, Hanna
Ulatowska, Jakub Ulatowski, Marata Cząstkiewicz, Jacek Cząstkiewicz, Barabara
Cząstkiewicz, Piotr Cząstkiewicz.
5. 12-14.05.2017r. – Stara Wieś, Międzynarodowe seminarium Karate Tradycyjnego z sensei
Avi Rokah 7 dan. Udzał wzięli: Arkadiusz Bukała.
6. 27.05.2017r. – Wrocław, Seminarium karate tradycyjnego z sensei Krzysztofem
Neugebauerem 6 Dan. Udział wziął: ArkadiuszBukała.
7. 27.05.2017r. – Wrocław, Pokaz karate tradycyjnego zawodników CKTW w Przedszkolu
nr 58 we Wrocławiu. Udział wzięli:Arkadiusz Bukała, Jakub Świerzko, Jakub Ulatowski,
Hanna Ulatowska, Maciej Bisek, Maciej Wiewióra Kamil Zboch, Anna Górska, Igor
Szostak, Igor Burczyk, Kacper Woliński.
8. 03.06.2017r. – Łódź, Kurs sędziowski PZKT prowadzony przez sensei Arkadiusz Bukała
5 dan.
9. 10.06.2017r. – Przemyśl, Seminarium karate tradycyjnego połączone z egzaminem
prowadzonym przez sensei Arkadiusz Bukała 5 dan.
10. 13-14.06.2017r. – Wrocław, egzaminy na stopnie kyu zawodników CKTW.
11. 29.06.2017r. – Wrocław, zakończenie sezonu karate w roku szkolnym
2016/2017 dla zawodników CKTW.
12. 25.06-05.07.2017r. – Kołobrzeg, XVIII Letni Obóz Karate Tradycyjnego
„Kołobrzeg 2017”.
13. 04-27.07.2017r. – Wrocław, Prowadzenie wakacyjnych zajęć karate.
14. 15-20.08.2017r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego WTKF
„Letnie Gasshuku 2017”. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała.
15. 01-30.09.2017r. – Wrocław, realizacja projektu „Program Klub 2018”, zakup maty treningowej.
16. 30.09.2017r. – Pokrzywna, rekreacyjny weekend karate tradycyjnego dla dzieci i
rodziców.
17. 20.10.2017r. – Lublin, udział w Międzynarodowym Kursie Sędziowskim Karate
Tradycyjnego Arkadiusz Bukała trener CKTW.
18. 10.12.2017r. Głuchołazy, udział w uroczystej Galii 20-lecia działalności Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego.
19. 15-17.12.2017r. – Stara Wieś, ogólnopolskie seminarium karate tradycyjnego „ Kurs Mistrzowski 2017” (udział wziął Arkadiusz Bukała).
20. 21.12.2017r. – Wrocław, Walne Zgromadzenie CKTW. Wybranie nowych władz Klubu.