Osiągnięcia zawodników Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław w 2015 roku
- 24.01.2015r. – Jarnołtówek, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego
Konkurencja kumie, kategoria 7-8 lat, 9 kyu grupa mieszana:
Im. Tomasz Osumek CKTW
IIm. Konrad Kiliański CKTW
IIIm. Matylda Góra CKTW
Konkurencja kumie, kategoria 9-12 lat, 7 kyu chłopcy:
Im. Michał Krukowski CKTW
IIm. Jakub Świerzko CKTW
IIIm. Sergiusz Pieczewski CKTW, Rafał Rakowski CKTW
Konkurencja kumie, kategoria 8-9 lat, 6 kyu grupa mieszana:
Im. Julia Musiał CKTW
IIm. Natalia Miklas CKTW
IIIm. Bartłomiej Kusztan CKTW
Konkurencja kumie, kategoria 13-17 lat, 3-1 kyu chłopców:
IIm. Wiktor Bąk CKTW
IIIm. Maciej Rakowski CKTW
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
2. 01.03.2015r. – Bytom, Śląska Liga w Karate Tradycyjnym I edycja
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
3. 15.03.2015r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym
„Wratislavia Cup 2014”
Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat chłopców (6-4kyu)
II miejsce Michał Krukowski CKTW
Udział wzięli: Natalia Miklas, Julia Musiał, Jakub Świerzko, Oskar Sehn, Maciej
Szostak. W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
4. 05.04.2014r – Oleśnica, II Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar
Burmistrza Oleśnicy
Konkurencja kata, kategoria 9 lat i młodsi (9 kyu) dziewczęta:
3 m. Dominika Ziętek, Kaja Zygmunt CKT Wrocław
Konkurencja kata, kategoria 9 lat i młodsi (9 kyu) chłopcy:
1 m. Michał Ziętek CKT Wrocław
Konkurencja kata, kategoria 10 – 11 lat (6-4 kyu) dziewcząt:
3 m. Natalia Miklas, CKT Wrocław
Konkurencja kata, kategoria 10 – 11 lat (6-4 kyu) chłopców:
3 m. Maciej Szostak, CKT Wrocław
Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat (8-7 kyu) dziewcząt:
3 m. Sergiusz Pieczewski, CKT Wrocław
Konkurencja kata, grupa seniotów (3-1 kyu) chłopcy:
1 m. Wojciech Wesołowski, CKT Wrocław
Udział wzięli: Julia Musiał, Tomasz Osumek, Miłosz Gryboś, Wiktor Bąk, Jakub Świerzko, Jagoda Wesołowska, Matylda Góra.
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
5. 26.04.2015r. – Bytom, Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate
Tradycyjnym „Silesia Cup Junior plus”.
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
6. 16.05.2015r. – Vsetin (Czechy), Międzynarodowego Turnieju Karate
Tradycyjnego „Valachia Cup 2015”.
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
7. 23-24.05.2015r. – Włocławek, XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów,
Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
8. 30.05.2015r. – Głuchołazy, IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego
w Karate Tradycyjnym.
Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław
II miejsce Dominika Ziętek CKT Wrocław
Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Michał Ziętek CKT Wrocław
Kategoria 8 – 9 lat dziewcząt (9kyu)
Konkurencja kata:
II miejsce Matylda Góra CKT Wrocław
Kategoria 10 – 11 lat dziewczęta (6-4kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Julia Musiał CKT Wrocław
Kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Michał Krukowski CKT Wrocław
Udział wzięli: Maciej Zieliński, Maksymilian Żmijewski, Maciej Żmijewski, Sergiusz Pieczewski, Natalia Miklas, Jakub Świerzko, Gryboś Kukla.
9. 31.05.2015r. – Wrocław, VIII Wrocławska Olimpiada Młodzieży – Turniej
Karate Tradycyjnego.
Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)
Konkurencja kihon:
I miejsce Patryk Nikiel CKTW
Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Dominika Ziętek CKT Wrocław
II miejsce Kaya Zygmunt CKT Wrocław
III miejsce Natalia Kijewska CKT Wrocław
Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Michał Ziętek CKT Wrocław
III miejsce Szymon Sojka CKT Wrocław
Kategoria 10 – 11 lat dziewczęta (6-4kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Natalia Miklas CKT Wrocław
Kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Michał Krukowski CKT Wrocław
III miejsce Sergiusz Pieczewski CKT Wrocław
Konkurencja kata drużynowe:
III miejsce CKTW (Maciej Szostak, Sergiusz Pieczewski, Michał Krukowski)
Udział wzięli: Matylda Góra, Maciej Bohr, Maciej Zieliński, Kiryl Bobrowski, Tytus
Kotwicki. W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
10. 13.06.2015r. – Bytom, VI Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa
Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym „Silesia Cup 2015”.
Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)
III miejsce Michał Krukowski
Udział wzięli: Julia Musiał, Natalia Miklas, Sergiusz Pieczewski. W charakterze
sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
11. 13.06.2015r. – Bytom, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate
Tradycyjnym
Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)
III miejsce Michał Krukowski
Udział wzięli: Sergiusz Pieczewski. W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz
Bukała.
12. 20.06.2015r. – Rzeszów, XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym
Udział wzięli: Julia Musiał, Natalia Miklas.
W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.
13. 07.07.2015r. – Kołobrzeg, Turniej obozowy XVI Letniego Obozu Karate
„Kołobrzeg 2015”
Turniej Karate Tradycyjnego – konkurencja ENBU
Grupa I katrgoria 8-10 lat grupa mieszana
Im. Julia Musiał CKTW, Natalia Miklas CKTW
IIm. Zuzanna Paliga GKKT, Jakub Świerzko CKTW
IIIm. Matylda Góra CKTW, Zofia Paliga GKKT
Grupa II katrgoria 8-9 lat chłopców
IIIm. Bartłomiej Kusztan CKTW, Tomasz Osumek CKTW
Grupa III katrgoria 1012 lat chłopców
Im. Michał Krukowski CKTW, Sergiusz Pieczewski CKTW
IIm. Rafał Rakowski CKTW, Maksymilian Żmijewski CKTW
IIIm. Miłosz Gryboś CKTW, Maciej Żmijewski CKTW
Grupa IV katrgoria 15-17lat chłopców + senior
IIm. Wiktor Bąk CKTW, Paweł Miklas CKTW
13. 03.10.2015r. – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego
VIII edycja „ Pucharu Mistrza”
Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9kyu)
Konkurencja kata:
II miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław
15. 24.10.2015r. – Wrocław, VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate
Tradycyjnym
Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (8-7kyu)
Konkurencja KATA:
II miejsce – Dominika Ziętek CKT Wrocław
III miejsce – Kaja Zygmunt CKT Wrocław, Natalia Kijewska CKT Wrocław
Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7kyu)
Konkurencja KATA:
I miejsce – Michał Ziętek CKT Wrocław
III miejsce – Tomasz Osumek CKT Wrocław
Kategoria 10 – 11 lat chłopców (8-7 kyu)
Konkurencja KATA:
III miejsce – Jakub Świerzko CKT Wrocław
Kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)
Konkurencja KATA:
III miejsce – Daniel Ryszkowski CKT Wrocław, Sergiusz Pieczewski CKT Wrocław
Kategoria 16 – 17 lat chłopców (3-1kyu)
Konkurencja KATA:
III miejsce – Arkadiusz Kluczny CKT Wrocław
Kategoria senior mężczyzn (3-1kyu)
Konkurencja KUMITE:
III miejsce – Dawid Sikorski CKT Wrocław
16. 28.11.2015r. – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego
o Puchar Burmistrza Kluczborka
Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (8-7kyu)
Konkurencja KATA:
II miejsce – Dominika Ziętek CKT Wrocław
Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7kyu)
Konkurencja KATA:
II miejsce – Michał Ziętek CKT Wrocław
Kategoria 8-9 lat dziewcząt (8-7kyu)
Konkurencja KATA:
III miejsce – Matylda Góra CKT Wrocław
- 13.12.2015r. – Głuchołazy, XIX Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate
Tradycyjnym
Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (8-7kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Dominika Ziętek CKT Wrocław
II miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław
Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7 kyu)
Konkurencja kata:
II miejsce Michał Ziętek CKT Wrocław
Kategoria 8 – 9 lat dziewczęta (8-7kyu)
Konkurencja kata:
I miejsce Matylda Góra CKT Wrocław
Kategoria 10 – 11 lat dziewcząt (6-4 kyu)
Konkurencja kata:
III miejsce Natalia Miklas CKT Wrocław
Udział wzięli: Maksymilian Żmijewski, Maciej Żmijewski, Mikołaj Bogacz, Miłosz Bogacz, Jakub Ulatowski, Kiryl Bobrowski, Jakub Fijałkowski. Opiekę sprawowali: Anna Ulatowska i Paweł Miklas.
Dodatkowo Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:
1. 10.01.2015r. – Głuchołazy, Noworoczne Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei
Andrzejem Olechem 5 DAN. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała, Tkomas Klain,
Wojciech Wesołowski.
2. 18-25.01.2015r. – Jarnołtówek, zimowy obóz karate.
Udział wzięli zawodnicy CKTW.
3. 24.01.2015r. – Jarnołtówek, egzaminy na stopnie uczniowskie kyu.
4. 06-08.02.2015r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego
„Gasshuku 2015”. Udział wziął Arkadiusz Bukała.
5. 07.08.2015r. – Głuchołazy, Przyznanie wyróżnienia Panu Arkadiuszowi Bukała za
wkład w rozwój głuchołaskiego sportu „Głuchołaska Koza 2014” przez
Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz.
6. 08.02.2015r. – Stara Wieś, Przyznanie wyróżnienia Panu Arkadiuszowi Bukała za
wkład w rozwój karate tradycyjnego w województwie opolskim przez Polski
Związek Karate Tradycyjnego.
7. 21-22.02.2015r. – Wrocław, Szkoleniowy Weekend Karate Tradycyjnego
prowadzony przez sensei Arkadiusza Buakała 5 DAN. Udział wzięli: Robert
Ryszkowski, Rafał Bąk, Wiktor Bąk, Rafał Rakowski, Dawid Sikorski, Wojciech
Szarek, Wojciech Wesołowski.
8. 14.03.2015r. Gierałtów – Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei
Andrzejem Olechem 5 DAN. Udział wzieli: Arkadiusz Bukała, Robert
Ryszkowski, Wojciech Wesołowski.
9. 20-22.03.2015r. – Stara Wieś, Kurs Sędziowski Polskiego Związku Karate
Tradycyjnego Wrocław. Udział wziął Arkadiusz Bukała.
10. 18-19.04.2015r. – Stara Wieś, Rekreacyjny Weekend Karate Tradycyjnego Dzieci
z Rodzicami. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała, Robert Ryszkowski, Michał
Ryszkowski, Daniel Ryszkowski, Piotr Musiał, Julia Musiał, Paweł Miklas,
Natalia Miklas, Rafał Bąk, Wiktor Bąk, Sergiusz Pieczewski, Matylda Góra.
11. 20.04.2015r. – Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem
Januszem Magierowskim.
12. 02.05.2015r. – Kluczbork, wyjazd na Finał Polskiej Ligii Karate Tradycyjnego
Wyjechał Arkadiusz Bukała.
13. 08-10.05.2015r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego
z sensei Avi Rokah 7 DAN.
Udział Wzięli: Arkadiusz Bukała, Robert Ryszkowski, Wojciech Wesołowski.
14. 22.05.2015r. – Wrocław, pokaz karate Tradycyjnego zawodników CKTW w
Przedszkolu nr 58 we Wrocławiu podczas „Pikniku Rodzinnego”.
15. 06.06.2015r. – Stara Wieś, VIII Puchar Świata w Karate Tradycyjnym
ORLEN 2015, III Puchar Międzykontynentalny w Karate Tradycyjnym.
Wyjechał Arkadiusz Bukała, Dawid Sikorski.
16. 16-17.06.2015r – Wrocław, egzaminy na stopnie uczniowskie KYU.
17. 21.06.2015r. – Przemyśl, szkolenie karate tradycyjnego prowadzone przez sensei
Arkadiusza Bukała 5 Dan połączone z egzaminami uczniowskimi.
18. 25.06.2015r. – Wrocław, zakończenie sezonu karate w roku szkolnym 2014/2015
dla zawodników CKTW.
22. 28.06-08.07.2015r. – Kołobrzeg, XVI Letni Obóz Karate Tradycyjnego
„Kołobrzeg 2015”.
23. 11-16.08.2015r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego
„Letnie Gasshuku 2015”. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała, Wojciech Wesołowski.
- 01-30.09.2015r. – Wrocław, zapisy do Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław.
25. 19.09.2015r. – Wrocław, szkoenie wojskowe zawodników CKTW w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.
30. 10-11.10.2015r. – Pokrzywna, Rekreacyjny Weekend Karate Tradycyjnego Dzieci
z Rodzicami. Udział wziął: Arkadiusz Bukała.
31. 17.10.2015r. – Wilno (Litwa), Międzynarodowy Kurs Sędziowski WTKF.
Udział wziął: Arkadiusz Bukała.
32. 24.10.2015r. – Wrocław, Badania lekarskie zawodników CKTW.
33. 31.10.2015r. – Wrocław, Badania lekarskie zawodników CKTW.
36. 07-08.11.2015r. – Brno (Czechy), Międzynarodowe Seminarium Karate
Tradycyjnego z sensei Ron Wance 5 DAN.
Udział więli: Arkadiusz Bukała.