Archiwalne wyniki sportowe zawodników CKTW 2015

Osiągnięcia zawodników Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław w 2015 roku

  1. 24.01.2015r. – Jarnołtówek, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego

Konkurencja kumie, kategoria 7-8 lat, 9 kyu grupa mieszana:

Im. Tomasz Osumek CKTW

IIm. Konrad Kiliański CKTW

IIIm. Matylda Góra CKTW

Konkurencja kumie, kategoria 9-12 lat, 7 kyu chłopcy:

Im. Michał Krukowski CKTW

IIm. Jakub Świerzko CKTW

IIIm. Sergiusz Pieczewski CKTW, Rafał Rakowski CKTW

Konkurencja kumie, kategoria 8-9 lat, 6 kyu grupa mieszana:

Im. Julia Musiał CKTW

IIm. Natalia Miklas CKTW

IIIm. Bartłomiej Kusztan CKTW

Konkurencja kumie, kategoria 13-17 lat, 3-1 kyu chłopców:

IIm. Wiktor Bąk CKTW

IIIm. Maciej Rakowski CKTW

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

2. 01.03.2015r. – Bytom, Śląska Liga w Karate Tradycyjnym I edycja

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

3. 15.03.2015r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym

Wratislavia Cup 2014”

Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat chłopców (6-4kyu)

II miejsce Michał Krukowski CKTW

Udział wzięli: Natalia Miklas, Julia Musiał, Jakub Świerzko, Oskar Sehn, Maciej

Szostak. W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

4. 05.04.2014r – Oleśnica, II Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar

Burmistrza Oleśnicy

Konkurencja kata, kategoria 9 lat i młodsi (9 kyu) dziewczęta:

3 m. Dominika Ziętek, Kaja Zygmunt CKT Wrocław

Konkurencja kata, kategoria 9 lat i młodsi (9 kyu) chłopcy:

1 m. Michał Ziętek CKT Wrocław

Konkurencja kata, kategoria 10 – 11 lat (6-4 kyu) dziewcząt:

3 m. Natalia Miklas, CKT Wrocław

Konkurencja kata, kategoria 10 – 11 lat (6-4 kyu) chłopców:

3 m. Maciej Szostak, CKT Wrocław

Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat (8-7 kyu) dziewcząt:

3 m. Sergiusz Pieczewski, CKT Wrocław

Konkurencja kata, grupa seniotów (3-1 kyu) chłopcy:

1 m. Wojciech Wesołowski, CKT Wrocław

Udział wzięli: Julia Musiał, Tomasz Osumek, Miłosz Gryboś, Wiktor Bąk, Jakub Świerzko, Jagoda Wesołowska, Matylda Góra.

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

5. 26.04.2015r. – Bytom, Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate

Tradycyjnym „Silesia Cup Junior plus”.

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

6. 16.05.2015r. – Vsetin (Czechy), Międzynarodowego Turnieju Karate

Tradycyjnego „Valachia Cup 2015”.

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

7. 23-24.05.2015r. – Włocławek, XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów,

Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

8. 30.05.2015r. – Głuchołazy, IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego

w Karate Tradycyjnym.

Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław

II miejsce Dominika Ziętek CKT Wrocław

Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

Konkurencja kata:

III miejsce Michał Ziętek CKT Wrocław

Kategoria 8 – 9 lat dziewcząt (9kyu)

Konkurencja kata:

II miejsce Matylda Góra CKT Wrocław

Kategoria 10 – 11 lat dziewczęta (6-4kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Julia Musiał CKT Wrocław

Kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)

Konkurencja kata:

III miejsce Michał Krukowski CKT Wrocław

Udział wzięli: Maciej Zieliński, Maksymilian Żmijewski, Maciej Żmijewski, Sergiusz Pieczewski, Natalia Miklas, Jakub Świerzko, Gryboś Kukla.

9. 31.05.2015r. – Wrocław, VIII Wrocławska Olimpiada Młodzieży – Turniej

Karate Tradycyjnego.

Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

Konkurencja kihon:

I miejsce Patryk Nikiel CKTW

Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Dominika Ziętek CKT Wrocław

II miejsce Kaya Zygmunt CKT Wrocław

III miejsce Natalia Kijewska CKT Wrocław

Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (9kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Michał Ziętek CKT Wrocław

III miejsce Szymon Sojka CKT Wrocław

Kategoria 10 – 11 lat dziewczęta (6-4kyu)

Konkurencja kata:

III miejsce Natalia Miklas CKT Wrocław

Kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Michał Krukowski CKT Wrocław

III miejsce Sergiusz Pieczewski CKT Wrocław

Konkurencja kata drużynowe:

III miejsce CKTW (Maciej Szostak, Sergiusz Pieczewski, Michał Krukowski)

Udział wzięli: Matylda Góra, Maciej Bohr, Maciej Zieliński, Kiryl Bobrowski, Tytus

Kotwicki. W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

10. 13.06.2015r. – Bytom, VI Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa

Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym „Silesia Cup 2015”.

Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)

III miejsce Michał Krukowski

Udział wzięli: Julia Musiał, Natalia Miklas, Sergiusz Pieczewski. W charakterze

sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

11. 13.06.2015r. – Bytom, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate

Tradycyjnym

Konkurencja kata, kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)

III miejsce Michał Krukowski

Udział wzięli: Sergiusz Pieczewski. W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz

Bukała.

12. 20.06.2015r. – Rzeszów, XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Udział wzięli: Julia Musiał, Natalia Miklas.

W charakterze sędziego udział wziął Arkadiusz Bukała.

13. 07.07.2015r. – Kołobrzeg, Turniej obozowy XVI Letniego Obozu Karate

Kołobrzeg 2015”

Turniej Karate Tradycyjnego – konkurencja ENBU

Grupa I katrgoria 8-10 lat grupa mieszana

Im. Julia Musiał CKTW, Natalia Miklas CKTW

IIm. Zuzanna Paliga GKKT, Jakub Świerzko CKTW

IIIm. Matylda Góra CKTW, Zofia Paliga GKKT

Grupa II katrgoria 8-9 lat chłopców

IIIm. Bartłomiej Kusztan CKTW, Tomasz Osumek CKTW

Grupa III katrgoria 1012 lat chłopców

Im. Michał Krukowski CKTW, Sergiusz Pieczewski CKTW

IIm. Rafał Rakowski CKTW, Maksymilian Żmijewski CKTW

IIIm. Miłosz Gryboś CKTW, Maciej Żmijewski CKTW

Grupa IV katrgoria 15-17lat chłopców + senior

IIm. Wiktor Bąk CKTW, Paweł Miklas CKTW

13. 03.10.2015r. – Wrocław, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego

VIII edycja „ Pucharu Mistrza”

Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (9kyu)

Konkurencja kata:

II miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław

15. 24.10.2015r. – Wrocław, VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate

Tradycyjnym

Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (8-7kyu)

Konkurencja KATA:

II miejsce – Dominika Ziętek CKT Wrocław

III miejsce – Kaja Zygmunt CKT Wrocław, Natalia Kijewska CKT Wrocław

Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7kyu)

Konkurencja KATA:

I miejsce – Michał Ziętek CKT Wrocław

III miejsce – Tomasz Osumek CKT Wrocław

Kategoria 10 – 11 lat chłopców (8-7 kyu)

Konkurencja KATA:

III miejsce – Jakub Świerzko CKT Wrocław

Kategoria 12 – 13 lat chłopców (8-7kyu)

Konkurencja KATA:

III miejsce – Daniel Ryszkowski CKT Wrocław, Sergiusz Pieczewski CKT Wrocław

Kategoria 16 – 17 lat chłopców (3-1kyu)

Konkurencja KATA:

III miejsce – Arkadiusz Kluczny CKT Wrocław

Kategoria senior mężczyzn (3-1kyu)

Konkurencja KUMITE:

III miejsce – Dawid Sikorski CKT Wrocław

16. 28.11.2015r. – Kluczbork, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego

o Puchar Burmistrza Kluczborka

Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (8-7kyu)

Konkurencja KATA:

II miejsce – Dominika Ziętek CKT Wrocław

Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7kyu)

Konkurencja KATA:

II miejsce – Michał Ziętek CKT Wrocław

Kategoria 8-9 lat dziewcząt (8-7kyu)

Konkurencja KATA:

III miejsce – Matylda Góra CKT Wrocław

  1. 13.12.2015r. – Głuchołazy, XIX Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate

Tradycyjnym

Kategoria 7 lat i młodsi dziewcząt (8-7kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Dominika Ziętek CKT Wrocław

II miejsce Kaja Zygmunt CKT Wrocław

Kategoria 7 lat i młodsi chłopców (8-7 kyu)

Konkurencja kata:

II miejsce Michał Ziętek CKT Wrocław

Kategoria 8 – 9 lat dziewczęta (8-7kyu)

Konkurencja kata:

I miejsce Matylda Góra CKT Wrocław

Kategoria 10 – 11 lat dziewcząt (6-4 kyu)

Konkurencja kata:

III miejsce Natalia Miklas CKT Wrocław

Udział wzięli: Maksymilian Żmijewski, Maciej Żmijewski, Mikołaj Bogacz, Miłosz Bogacz, Jakub Ulatowski, Kiryl Bobrowski, Jakub Fijałkowski. Opiekę sprawowali: Anna Ulatowska i Paweł Miklas.

 

Dodatkowo Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław brał udział w wielu szkoleniach oraz seminariach:

1. 10.01.2015r. – Głuchołazy, Noworoczne Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei

Andrzejem Olechem 5 DAN. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała, Tkomas Klain,

Wojciech Wesołowski.

2. 18-25.01.2015r. – Jarnołtówek, zimowy obóz karate.

Udział wzięli zawodnicy CKTW.

3. 24.01.2015r. – Jarnołtówek, egzaminy na stopnie uczniowskie kyu.

4. 06-08.02.2015r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego

Gasshuku 2015”. Udział wziął Arkadiusz Bukała.

5. 07.08.2015r. – Głuchołazy, Przyznanie wyróżnienia Panu Arkadiuszowi Bukała za

wkład w rozwój głuchołaskiego sportu „Głuchołaska Koza 2014” przez

Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz.

6. 08.02.2015r. – Stara Wieś, Przyznanie wyróżnienia Panu Arkadiuszowi Bukała za

wkład w rozwój karate tradycyjnego w województwie opolskim przez Polski

Związek Karate Tradycyjnego.

7. 21-22.02.2015r. – Wrocław, Szkoleniowy Weekend Karate Tradycyjnego

prowadzony przez sensei Arkadiusza Buakała 5 DAN. Udział wzięli: Robert

Ryszkowski, Rafał Bąk, Wiktor Bąk, Rafał Rakowski, Dawid Sikorski, Wojciech

Szarek, Wojciech Wesołowski.

8. 14.03.2015r. Gierałtów – Seminarium Karate Tradycyjnego z sensei

Andrzejem Olechem 5 DAN. Udział wzieli: Arkadiusz Bukała, Robert

Ryszkowski, Wojciech Wesołowski.

9. 20-22.03.2015r. – Stara Wieś, Kurs Sędziowski Polskiego Związku Karate

Tradycyjnego Wrocław. Udział wziął Arkadiusz Bukała.

10. 18-19.04.2015r. – Stara Wieś, Rekreacyjny Weekend Karate Tradycyjnego Dzieci

z Rodzicami. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała, Robert Ryszkowski, Michał

Ryszkowski, Daniel Ryszkowski, Piotr Musiał, Julia Musiał, Paweł Miklas,

Natalia Miklas, Rafał Bąk, Wiktor Bąk, Sergiusz Pieczewski, Matylda Góra.

11. 20.04.2015r. – Głuchołazy, Badania lekarskie zawodników GKKT z doktorem

Januszem Magierowskim.

12. 02.05.2015r. – Kluczbork, wyjazd na Finał Polskiej Ligii Karate Tradycyjnego

Wyjechał Arkadiusz Bukała.

13. 08-10.05.2015r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego

z sensei Avi Rokah 7 DAN.

Udział Wzięli: Arkadiusz Bukała, Robert Ryszkowski, Wojciech Wesołowski.

14. 22.05.2015r. – Wrocław, pokaz karate Tradycyjnego zawodników CKTW w

Przedszkolu nr 58 we Wrocławiu podczas „Pikniku Rodzinnego”.

15. 06.06.2015r. – Stara Wieś, VIII Puchar Świata w Karate Tradycyjnym

ORLEN 2015, III Puchar Międzykontynentalny w Karate Tradycyjnym.

Wyjechał Arkadiusz Bukała, Dawid Sikorski.

16. 16-17.06.2015r – Wrocław, egzaminy na stopnie uczniowskie KYU.

17. 21.06.2015r. – Przemyśl, szkolenie karate tradycyjnego prowadzone przez sensei

Arkadiusza Bukała 5 Dan połączone z egzaminami uczniowskimi.

18. 25.06.2015r. – Wrocław, zakończenie sezonu karate w roku szkolnym 2014/2015

dla zawodników CKTW.

22. 28.06-08.07.2015r. – Kołobrzeg, XVI Letni Obóz Karate Tradycyjnego

Kołobrzeg 2015”.

23. 11-16.08.2015r. – Stara Wieś, Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego

Letnie Gasshuku 2015”. Udział wzięli: Arkadiusz Bukała, Wojciech Wesołowski.

  1. 01-30.09.2015r. – Wrocław, zapisy do Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław.

25. 19.09.2015r. – Wrocław, szkoenie wojskowe zawodników CKTW w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

30. 10-11.10.2015r. – Pokrzywna, Rekreacyjny Weekend Karate Tradycyjnego Dzieci

z Rodzicami. Udział wziął: Arkadiusz Bukała.

31. 17.10.2015r. – Wilno (Litwa), Międzynarodowy Kurs Sędziowski WTKF.

Udział wziął: Arkadiusz Bukała.

32. 24.10.2015r. – Wrocław, Badania lekarskie zawodników CKTW.

33. 31.10.2015r. – Wrocław, Badania lekarskie zawodników CKTW.

36. 07-08.11.2015r. – Brno (Czechy), Międzynarodowe Seminarium Karate

Tradycyjnego z sensei Ron Wance 5 DAN.

Udział więli: Arkadiusz Bukała.