Osiągnięcia zawodników Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław w 2011 roku
- 18.02.2011r – Jarnołtówek, Obozowy Turniej Karate
Konkurencja KATA w kategorii 9 kyu
I m. Jakub Sawicki CKTW Wrocław
II m. Wiktor Bąk CKTW Wrocław
III m. Mikołaj Kiełbowski CKTW Wrocław
Konkurencja KATA w kategorii 8-7 kyu
I m. Jakub Pluskwa CKTW Wrocław
II m. Igor Kiełbowski CKTW Wrocław
III m. Michał Opczyński CKTW Wrocław
Konkurencja KATA w kategorii 6 kyu
I m. Grzegorz Opczyński CKTW Wrocław
II m. Natalia Nowak CKTW Wrocław
Konkurencja KATA w kategorii 4-5 kyu
II m. Maciej Rakowski CKTW Wrocław
- 19.03.2011r – Wrocław, Międzynarodowy Turniej w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2011”
Konkurencja Kata dziewcząt w kategorii wiekowej do 9 lat (8-7 kyu):
III m. Jagoda Wesołowska CKTW Wrocław
- 29.05.2011r – Wrocław, II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym:
Kategoria do 8 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
III miejsce – Mikołaj Kiełbowski CKTW Wrocław
Kategoria 9-10 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Michał Zarychta CKTW Wrocław
III miejsce – Jan Hublart CKTW Wrocław
Kategoria 9-10 lat dziewcząt (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Jagoda Wesołowska CKTW Wrocław
Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
III miejsce – Agata Maślej CKTW Wrocław
Kategoria 11-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
II miejsce – Aleksandra Jakubowska CKTW Wrocław
III miejsce – Natalia Kluczna CKTW Wrocław
Kategoria 13 – 15 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Michał Opczyński CKTW Wrocław
II miejsce – Wojciech Szarek CKTW Wrocław
III miejsce – Mariusz Kardysz CKTW Wrocław
Kategoria 16 – 18 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA
III miejsce – Kamil Skarżyński CKTW Wrocław
Kategoria 16 – 18 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE
III miejsce – Kamil Skarżyński CKTW Wrocław
Kategoria seniorzy (8-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Wojciech Wesołowski CKTW Wrocław
- 04.06.2011r – Wrocław, Turniej Karate Tradycyjnego przy Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży
Chłopcy w kategorii wiekowej 9 lat i młodsi (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I m. Michał Zarychta CKTW Wrocław
Chłopcy w kategorii wiekowej 10-12 lat (9-8 kyu):
Konkurencja KATA
II m. Jan Hublart CKTW Wrocław
Dziewczęta w kategorii wiekowej 10-12 lat (4-6 kyu):
Konkurencja KATA
IIIm. Natalia Nowak CKTW Wrocław
Chłopcy w kategorii wiekowej16-18 lat
Konkurencja KATA
III m. Mariusz Kardysz CKTW Wrocław
Konkurencja KUMITE
II m. Kamil Skarżyński CKTW Wrocław
- 02.07.2011r – Kołobrzeg, Obozowy Turniej Karate Tradycyjnego
Kategoria chłopców (9-8 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Nikodem Kud GKKT Głuchołazy i Mariusz Kardysz CKTW Wrocław
II miejsce – Wiktor Bąk CKTW Wrocław
III miejsce – Kacper Sokołowski i Jakub Sokołowski CKTW Wrocław
Kategoria chłopców (7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Jakub Pluskwa CKTW Wrocław
II miejsce – Michał Klein GKKT Głuchołazy
III miejsce – Mikołaj Kiełbowski CKTW Wrocław
Kategoria chłopców (6 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Igor Kiełbowski CKTW Wrocław
II miejsce – Szymon Noga CKTW Wrocław
III miejsce – Mateusz Śliwa GKKT Głuchołazy
Kategoria dziewdząt (7-5 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy
II miejsce – Natalia Nowak CKTW Wrocław
III miejsce – Anna Bąk CKTW Wrocław
Kategoria chłopców (5 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Michał Szczotka GKKT Głuchołazy
II miejsce – Kacper Mruczek CKTW Wrocław
III miejsce – Kamil Chmielewski CKTW Wrocław
Kategoria chłopców (4kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy
II miejsce – Jerzy Nikandrow GKKT Głuchołazy
III miejsce – Stanisław Ołupczyński CKTW Wrocław
- 17.12.2011r – Wrocław, IV Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
Pokaz podstawowych technik karate prezentowali: 1. Hanna Zalewska 2. Oliwia Majtyka 3. Bartłomiej Kusztan 4. Jakub Wein 5. Marcin Margol 6. Roch Kupczak
Konkurencja Kata dziewcząt w kategorii 9 kyu:
I m. Hanna Woś
II m. Agata Rajczakowska
III m. Agata Zalewska
Konkurencja Kata chłopców w kategorii 9 kyu:
I m. Maciej Kaczmarek
II m. Kamil Zalewski
III m. Adam Dąbrowski
Konkurencja Kata chłopców powyżej 8 lat w kategorii 8-7 kyu:
I m. Michał Zarychta
II m. Jakub Pluskwa
III m. Patryk Ryniec
Konkurencja Kata dziewcząt do 9 lat w kategorii 8-7 kyu:
I m. Jagoda Wesołowska
II m. Iga Makowska
III m. Magdalena Knauber
Konkurencja Kata dziewcząt 10-12 lat w kategorii 6-4 kyu:
II m. Natalia Nowak
II m. Aleksandra Jakubowska
III m. Oliwia Mielczarek
Konkurencja Kata chłopców 10-13 lat w kategorii 6-4 kyu:
I m. Maciej Rakowski
II m. Kacper Mirecki
III m. Arkadiusz Kluczny